Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

18.08.2016 Halloween 2016: Pierwsze informacje

Drodzy Gracze!

Nie jeden, nie dwa... Nie trzy, a cztery Golemy czekają na Was w nadchodzącej edycji Halloween! Spójrzcie na tego pięknego "Królewskiego Golema".

Królewski GolemOczywiście czeka na Was więcej nowych rzeczy do odkrycia!
Pierwsze informacje na temat wydarzenia znajdują się na forum.

BB_Penelopa

16.08.2016 Gamescom 2016 - Plan

Drodzy Gracze,

Nasz zespół jest już na targach i przygotowuje stoisko dla Was. Czas na szybkie przypomnienie harmonogramu dla The Settlers Online:

Ubisoft Lounge schedule

Śledźcie naszego Facebooka, aby być na bieżąco z aktualizacjami, zdjęciami i darmowymi kodami podczas gamescom!

BB_Penelopa

12.08.2016 Gamescom 2016

Drodzy Gracze!

Zbliża się gamescom 2016, chcemy zaprosić Was wszystkich, abyście odwiedzili stanowisko Uplay. Znajdziecie je tam, gdzie w zeszłym roku, w hali 6.1 (korytarz C).

gamescom 2016

Stanowisko Uplay znajduje się w pobliżu głównej sceny Ubisoftu. Czekamy na spotkanie z Wami. Nasz zespół Community oraz twórcy gry są gotowi do sesji Q&A, zaprezentują też w detalach najnowszą funkcję Excelsior.

Część fanów, którzy odwiedzili nas podczas zeszłorocznego @gamescom

Pełen harmonogram oraz szczegóły znajdziecie na naszym forum.

Do zobaczenia na gamescom!
BB_Penelopa

10.08.2016 Excelsior - Opinie

Drodzy Gracze,

Excelsior doleciał do serwera testowego około 2 tygodnie temu. Dzięki dowódcy Graham przed Osadnikami pojawiła się niezliczona ilość wyzwań, przygód i nagród. A czy Ty zmierzyłeś się już z nowymi wyzwaniami?

Excelsior

W międzyczasie nasi programiści nadal pracują nad ulepszeniami.
Czekamy na Wasze opnie na > forum <

Miłej gry!
BB_Penelopa

05.08.2016 Międzynarodowa twórczość graczy

Drodzy Gracze,

Maughrem, znany projektant z włoskiej wersji językowej stworzył fantastyczny budynek. Wszyscy mieszkańcy "Starożytnego klasztoru" celebrują "Międzynarodowy dzień piwa!"

Klasztor na górzeMnisi nazwali swoje piwo "Spitzhacken" - i zaczęli eksportować je na cały świat. Ich opat BB_Jakub, zaprasza Osadników do świętowania, sponsorując 1.000 kubków napitku! Sprawdźcie wiadomość w grze. :)

Szczęśliwego dnia piwa!
BB_Penelopa

21.07.2016 Excelsior - Pierwsze informacje

Drodzy Gracze,

nowa wersja gry jest pełna wspaniałych i rzucających wyzwań funkcji, które ukażą się już we wrześniu. Jedna z nowości nadleci na Waszą wyspę - jest to statek powietrzny o nazwie "Excelsior" pod dowództwem Sonji Graham. Sonja będzie towarzyszyła graczom, którzy osiągnęli 21 poziom wzwyż.

Excelsior

Zapraszamy na nasze forum. Nowa funkcja będzie gotowa do przetestowania w czwartek po południu. Najnowsze wiadomości znajdziecie na tsotesting.com

Miłej gry!
BB_Penelopa

12.01.2016 Warunki korzystania z usług i polityka prywatności.

Drodzy Gracze,

W dniu 12 stycznia 2016 zostały zaktualizowane Warunki korzystania z usług i Polityka prywatności. Zmian dokonano, aby zapewnić użytkownikom więcej informacji o naszych usługach i uwzględnić najnowsze zmiany w przepisach ustawowych i wykonawczych. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Zespół The Settlers Online

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać