Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

17.05.2017 Drzewko umiejetności generałów

Drodzy Gracze,

Nowa wersja gry jest uruchomiona i trzeba poświęcić odrobinę czasu, aby przestudiować Pamiętnik Dewelopera, dowiedzmy się więcej od BB_Vierauge!

Drzewko umiejetności generałów

Dowiedzcie się więcej o naszych celach i o niebezpieczeństwu, którego uniknęliśmy oraz planach na przyszłość związanych z Generałami z najnowszego Dev Bloga

Miłej gry!
BB_Penelopa

08.05.2017 Drzewko umiejetności generałów

Drodzy Gracze,

System naukowy zostanie rozszerzony o aktualizację w maju. Generałowie otrzymają swoje własne drzewko umiejętności z 26 nowymi umiejętnościami!

Drzewko umiejetności generałów

 

Szybki ostrzał, Kolos, Pierwsza pomoc i Kłus to tylko cztery nowe umiejętności. Lista ze wszystkimi nowymi umiejętnościami została opublikowana w odpowiednim Pamiętniku Dewelopera. Dev Blog z dalszymi wyjaśnieniami zostanie opublikowany, gdy nowa wersja będzie dostępna we wszystkich wersjach językowych.

Miłej gry!
BB_Penelopa

08.05.2017 Zmiany dla nowej wersji gry

Drodzy Gracze,

Nadchodząca wersja gry przynosi nowe funkcje takie jak Drzewko umiejętności generałów, ale tez wiele zmian w celu poprawienia gry.

 

Nowe funkcje, interfejs, tłumaczenia, usprawnienia oraz ogólne zmiany zostaną wprowadzone 16.05.2017 roku. Więcej znajdziecie tutaj.

Miłej gry!
BB_Penelopa

04.05.2017 Zapytaj mnie o cokolwiek - Odpowiedzi

Drodzy Gracze,

Pierwsza seria odpowiedzi została opublikowana na naszych forach! Nasz zespół wybrał 10 pytań i będzie kontynuował proces w nadchodzących tygodniach.

Zapraszamy na nasze > forum <.

Miłej zabawy!
Wasz Zespół "The Settlers Online"

26.04.2017 Wydarzenie Wielkanocne - Opinie

Drodzy Gracze,

Nieproszeni goście w końcu opuścili wyspę i Wasi Osadnicy ciężko pracują, aby zwiększyć prestiż nowo wybudowanego Uniwersytetu. Czekamy na Wasze opinie na temat wydarzenia wielkanocnego, dołączcie do nas na forum!

OpinieDumne źródło wiedzy, w którym spłatano niejednego figla.

Czekamy na Wasze opinie!
BB_Penelopa

26.04.2017 Dzień Ziemi - Wyniki

Drodzy Gracze!

Na forum znajdziecie wyniki konkursu z okazji Dnia Ziemi! Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział. Poniżej znajduje się jedna z wyróżnionych prac.

Więcej informacji znajdziecie na forum.

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

13.03.2017 Sprawdź swój adres e-mail

Drodzy Gracze, 

od czasu do czasu wysyłane są newslettery zawierające darmowe kody. Aby mieć pewność, że otrzymacie od nas wiadomości, sprawdźcie dokładnie swój adres e-mail oraz status subskrypcji. Przeczytajcie FAQ po więcej informacji jak to zrobić.

Sprawdź swój adres e-mail

Wszyscy gracze, którzy mają nieprawidłowy adres w naszej bazie danych (staraliśmy się wysłać e-mail, ale wrócił do nas) otrzymają niedługo wiadomość w grze.

Wasz zespół
"The Settlers Online"

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać