Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

23.02.2017 Wystrój się na Karnawał!

Drodzy Gracze,

Luty przynosi koniec zimy w bardzo wyjątkowy sposób: Jest karnawał i wiele krajów celebruje go w wesoły sposób. The Settlers Online podtrzymuje tradycję, zapraszając graczy do tego, aby się wystroili raz jeszcze na karnawał!

Pomalujcie twarze, załóżcie kostiumy, a będziecie mogli wygrać 4,000 klejnotów!

Zasady znajdziecie w > poście na forum < bądźcie gotowi i przygotujcie pozę!

BB_Penelopa

16.02.2017 Przetestuj nowych Generałów

Drodzy Gracze!

Wasi najbardziej doświadczeni naukowcy poświęcili lata ciężkiej pracy, aby zbadać, w jaki sposób można uczynić przygody łatwiejszymi. W końcu im się udało! Znaleźli sposób, dodając nowe drzewko umiejętności dla Generałów.

Drzewko umiejętności dla generałów

Nowe umiejętności wprowadzą kilka nowych możliwości dla Generałów. Abyście mogli, przetestować nowe funkcje tsotesting.com prezentuje całkiem nową wersję aktywnych funkcji.

Przetestuj wszystko teraz!

BB_Penelopa

14.02.2017 Rozprzestrzeniaj miłość!

Drodzy Gracze,

Dzień bez miłości jest jak pusta wyspa. Aby uczcić dzisiejszy dzień, Św. Walenty wysłał Wam paczkę, abyście mogli napisać listy miłosne do Waszych ukochanych.

Wygląda na to, że ktoś otrzymał już list, ale potrzebna jest Wasza pomoc, aby go rozszyfrować. Rozwiążcie zagadkę > tutaj <

Miłych walentynek!
BB_Penelopa

13.02.2017 Prezenty z okazji rocznicy

Wszystkiego najlepszego!

Drodzy Gracze,

polska wersja The Settlers Online ma przyjemność świętować piątą rocznicę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz okazane wsparcie. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka prezentów oraz specjalny konkurs na > forum. <

Prezenty!

Do zobaczenia w grze!
Wasz zespół "The Settlers Online"

02.02.2017 Prezenty w Waszej skrzynce

Drodzy Gracze,

Wszyscy pamiętamy burzę która przeszła wczoraj przez Waszą wyspę. Wasi Osadnicy spędzili sporo czasu na sprzątaniu gruzów i odbudowaniu niektórych struktur.

Z tego powodu przesyłamy Wam pomocna dłoń, aby pomóc w powstałych szkodach.

Miłej gry!
BB_Penelopa

27.01.2017 Event Wielkanocny 2017

Drodzy Gracze,

Tradycyjnie po każdych Świętach Bożego narodzenia, event wielkanocny czeka, aby go odkryć. Aktualną wersję możecie znaleźć na tsotesting.com.

Czy jesteście wystarczająco króliczy, aby wypróbować aktualną wersję i podzielić się wrażeniami na > forum < ?

Miłego testowania!
BB_Penelopa

18.01.2017 Dzień wyrazów bliskoznacznych

Drodzy Gracze,

czy bylibyście w stanie odnaleźć się w "The Settlers Online" gdybyśmy zastąpili dotychczasowe słowa starymi i zabawnymi synonimami? Czy poznacie, czym zastąpiliśmy "Pokrewny posiłek Irminy" albo "Napój miłosny"? W dniu wyrazów bliskoznacznych zapraszamy Was do wzięcia udziału w quizie różnorodności słów!

Dołączcie do nas > tutaj.<
BB_Penelopa

11.01.2017 Targowisko Gildii - Wyniki

Drodzy Gracze,

wyniki ostatniego głosowania społeczności zostały policzone! Dziękujemy za udział w głosowaniu na przedmioty do kolejnego Targowiska Gildii. :)

 

Targowisko Gildii - Wyniki - Ktore przedmioty pojawią się w sklepie?
Targowisko Gildii - Wyniki - Które przedmioty pojawią się w sklepie?

Więcej szczegółów znajdziecie na forum.
Jeszcze raz dziękuję, miłej gry!

BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać