Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Archiwum wiadomości

21.07.2021Błędy dotyczące Unity

Drodzy Gracze,

Od czasu premiery wersji Unity otrzymaliśmy wiele komentarzy na temat problemów, które pojawiły się po wprowadzeniu gry na żywo. Zapewniamy Was, że pracujemy pilnie, testujemy, rozwiązujemy problemy i szukamy rozwiązań.

Bardzo ważne i pomocne są dla nas raporty od Was: Otrzymaliśmy wiele komentarzy, które pomagają nam w rozwiązywaniu wyżej wymienionych problemów, i chętnie przyjmiemy kolejne raporty z dodatkowymi danymi, np. zrzuty ekranu, komunikaty o błędach, kroki odtwarzania itp.

Przepraszamy, za negatywne doświadczenia związane z debiutem Unity. Zapewniamy, że nadal ciężko pracujemy nad poprawą i rozwiązywaniem problemów, rozwiązania dostarczymy podczas następnej aktualizacji w sierpniu.

Wasz Zespół "The Settlers Online".

20.07.2021Unity już działa!

Drodzy Gracze,

Aktualizacja zakończyła się o godzinie 12:00

Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery. Klient nie jest już potrzebny do gry! Gra uruchamia się ponownie bezpośrednio w przeglądarce.

Uwaga: Możliwe, że na niektórych światach nadal występują problemy z czatem. Już pracujemy nad rozwiązaniem, ale może to zająć trochę czasu.


Jeśli macie jakiekolwiek problemy, skontaktujcie się z nami na forum lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wasz Zespół "The Settlers Online"

16.07.2021Konserwacja - [Zakończona]

Drodzy Gracze,

aktualizacja gry jest zaplanowana na wtorek. Podczas aktualizacji wdrożymy wersję Unity. Podczas aktualizacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki.

Game Maintenance

 • Data: Wtorek, 20 lipca
 • Serwery: Wszystkie (1-7) będą niedostępne
 • Start: Około 06:00, czasu polskiego
 • Koniec: Około 13:00, czasu polskiego
 • Czas przygód i Premium: Zostanie przedłużony

Dzięki nowej wersji będzie możliwość gry w The Settlers Online za pomocą przeglądarki.

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

09.07.2021Konserwacja - [Zakończona]

Drodzy Gracze,

konserwacja gry jest zaplanowana na wtorek. Podczas konserwacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki.

Game Maintenance

 • Data: Wtorek, 13 lipca
 • Serwery: Wszystkie (1-7) będą niedostępne
 • Start: Około 10:00, czasu polskiego
 • Koniec: Około 13:00, czasu polskiego
 • Czas przygód i Premium: Zostanie przedłużony

Podczas tej konserwacji wdrożymy nową technologię do naszego Systemu Pomocy Technicznej, co poprawi interakcję i stabilność usługi!

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

08.07.2021Harmonogram wydania wersji Unity

Drodzy Gracze,

dziś z dumą ogłaszamy ostateczne terminy wydania „The Settlers Online” w wersji Unity. Dzięki nowej wersji będzie możliwość gry w The Settlers Online za pomocą przeglądarki, hura!

Terminy wydania wersji Unity są następujące:

 • 20 lipca: Wszystkie serwery (z wyjątkiem Niemieckich serwerów)
 • 21 lipca: Niemieckie serwery

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wsparcie, a zwłaszcza za pomoc w testowaniu wersji Unity na naszym serwerze testowym. Naprawiliśmy już wiele zgłoszonych przez Was błędów i jeszcze bardziej poprawiliśmy wydajność nowej wersji. Zapewniamy, że nie zwolnimy tempa i będziemy stale pracować nad ulepszeniem The Settlers Online w wersji na Unity.

Teraz świętujmy i przygotujmy na świetlaną przyszłość „The Settlers Online”!

Wasz Zespół "The Settlers Online".

18.06.2021Wydarzenie Letnie 2021

Drodzy Gracze,

Czy słyszycie jak Wasi Osadnicy kibicują swoim drużynom? To znak, że tegoroczne letnie wydarzenie rozpocznie się już wkrótce! Nadszedł czas na to, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, a są nimi między innymi:

 • Nowy Łańcuch Zadań: "Gatunki Inwazyjne"
 • Nowe Budynki: Łabędzia łódka i Magazyn z pełnym dachem
 • Nowy Specjalista: Dobrotliwa odkrywczyni
 • Nowy Hołd: Hołd dla kopalni miedzi

Przygotujcie się na wydarzenie i przeczytajcie wszystko na jego temat w naszym Pamiętniku Dewelopera!

Udanego lata!
BB_Penelopa

14.06.2021Konserwacja - [Zakończona]

Drodzy Gracze,

aktualizacja gry jest zaplanowana na wtorek. Podczas aktualizacji zostanie technicznie wdrożone letnie wydarzenie. Podczas aktualizacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki.

Game Maintenance

 • Data: Wtorek, 15 czerwca
 • Serwery: Wszystkie (1-7) będą niedostępne
 • Start: Około 08:00, czasu polskiego
 • Koniec: Około 12:00, czasu polskiego
 • Czas przygód i Premium: Zostanie przedłużony

Prosimy pamiętać, że to wydarzenie będzie nadal dostępne tylko za pośrednictwem klienta Adobe Air. Więcej szczegółów na temat podamy wkrótce.
Podczas aktualizacji zostaną wprowadzone zmiany opisane > tutaj <.

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

14.06.2021Zmiany w grze - 15.06.2021

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Letnie 2021. Wydarzenie rozpocznie się 21 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

14.06.2021Kontakt z Supportem

Drodzy Gracze,

Zidentyfikowaliśmy usterkę w naszym systemie Pomocy Technicznej (Support), oznacza to, iż Wasze zgłoszenia do nas nie dotrą.

Zapewniamy, że aktywnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności usługi.

W międzyczasie, jeśli macie jakiekolwiek problemy, wątpliwości lub pytania wypróbujcie inne metody kontaktu z nami, takie jak fora, media społecznościowe, a nawet za pośrednictwem prywatnej wiadomości w grze!

Miłej gry!
BB_Penelopa

26.05.2021Unity & Wydarzenie Letnie

Drodzy Gracze,

z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy dodatkową fazę testów na naszym serwerze testowym Unity! Dzisiaj dodaliśmy opcję, która pozwoli Wam na przetestowanie zawartości przeznaczonej dla wysokich poziomów. Aby było to dla Was możliwe, udostępnimy wam klejnoty oraz punkty doświadczenia. 

W międzyczasie przygotowujemy się do tegorocznego Letniego Wydarzenia! We wtorek, 1 czerwca, będziecie mogli sprawdzić, co nowego czeka na Was w corocznym wydarzeniu piłkarskim; włączając w to "Łabędzią łódź", którą przedstawiliśmy kilka dni temu!

Miłego testowania!
Wasz Zespół "The Settlers Online" 

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać