Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Archiwum wiadomości

23.10.2020Szkoła gotowania 2020!

Drodzy Gracze,

zerknijcie na dzisiejszy przepis, tym razem jeden z naszych Osadników przygotował pyszne ciasto, które jest jednocześnie premią w grze o nazwie „Pieśń Koncentracji”. Wygląda doskonale! Z niecierpliwością czekamy na przepisy od Was!

Dołączcie do nas na forum!

Dołączcie do nas i poznajcie szczegóły na temat zabawy na forum!


Miłego gotowania,
BB_Penelopa

19.10.2020TSO przenosi się do Unity!

Drodzy Gracze,

W związku ze zbliżającym się Halloween chcemy przedstawić kolejną aktualizację dotyczącą przyszłości The Settlers Online. Czas wreszcie ujawnić technologię, którą wybraliśmy, jest nią: Unity!

Pomimo tego, że rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie już jakiś czas temu, będziemy musieli wspomóc pierwsze trzy miesiące 2021 roku za pomocą klienta flash do pobrania. Po więcej informacji udajcie się na nasze > forum <.

Czekajcie na kolejne ekscytujące aktualizacje i dajcie nam znać, co myślicie!

Udanego Halloween!
BB_Penelopa

16.10.2020Wydarzenie Halloween 2020

Drodzy Gracze,

Ponieważ tegoroczne Wydarzenie Halloween zbliża się i jest tuż za rogiem, czas zerknąć do najnowszego Pamiętnika Dewelopera i dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, czekają na Was między innymi:

  • Nowi Specjaliści: Generał Duch, Przestraszony Odkrywca i Przyjacielski Geolog!
  • Nowe Zadania: Nowy łańcuch zadań: "Ciemność"
  • Nowe Budynki: Czarno-drzew i Cudowny Halloweenowy Dom Mieszkalny!
  • Nowe Nagrody z Kalnendarza: Czekają na Was nowe upiorne nagrody!

Wszystkie tegoroczne sekrety związane z wydarzeniem Halloween znajdują się w Pamiętniku Dewelopera!

Miłej gry!
BB_Penelopa

12.10.2020Zmiany w grze - 13.10.2020

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji na serwery zostanie wgrane Wydarzenie Halloween 2020, w którym znajdziecie wiele nowych zadań, osiągnięć i przedmiotów w sklepie. Wydarzenie oficjalnie rozpocznie się w poniedziałek 19 października 2020 roku!Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

12.10.2020Aktualizacja - [Zakończona]

Drodzy Gracze,

aktualizacja gry jest zaplanowana na wtorek. Podczas aktualizacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki.

Aktualizacja gry

  • Data: wtorek, 13 października
  • Serwery: wszystkie (1-7) będą niedostępne
  • Start: około 08:00, czasu polskiego
  • Koniec: około 12:00, czasu polskiego
  • Czas przygód i Premium: zostanie przedłużony

Podczas aktualizacji zostaną wprowadzone zmiany opisane > tutaj <.

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

09.10.2020Szkoła gotowania 2020!

Drodzy Gracze,

tym razem prezentujemy przepis Osadnika z Niemiec na pyszne ciasto premium z budyniem i owocami. Wygląda pysznie! Jak wyglądałaby Wasza wersja tego ciasta?

Dołączcie do nas na forum!

Dołączcie do nas i poznajcie szczegóły na temat zabawy na forum!


Miłego gotowania!
BB_Penelopa

08.10.2020Serwer Testowy: Wydarzenie Halloween!

Drodzy Gracze,

oficjalnie rozpoczął się październik - oznacza to, że wydarzenie Halloween jest tuż za rogiem! W tym roku będziecie mogli zobaczyć upiorną wersję jednego z naszych ulubionych budynków, jest nim: Cudowny Halloweenowy dom mieszkalny!

Spakujcie prześcieradła a wraz z nimi grzechoczące łańcuchy i odwiedźcie nasz >serwer testowy< gdzie odkryjecie upiorne postacie i równie upiorne miejsca!

Miłej gry!
BB_Penelopa

01.10.2020Analiza tegorocznego Wydarzenia

Drodzy Osadnicy,

tegoroczne Wydarzenie Rocznicowe było emocjonujące jak kolejka górska, ale w końcu wszystko się udało. Kiedy nasz Burmistrz skontaktował się z Tobą, okazało się, że balony zostały przekazane w milionach; niektóre instancje ustanowiły nawet nowe rekordy!

Dzięki staraniom Graczy z całego świata udało nam się dotrzeć do trzeciego celu na czas. Więcej informacji znajduje się w najnowszej aktualizacji na naszym >forum<.


Miłej gry,
BB_Penelopa

19.09.2020Dzień Pirata

Drodzy Osadnicy,

piraci zostali schwytani! Teraz chcą uzupełnić swoje przetrzebione szeregi. Potrzebują nowej floty i załogantów. Śmiałkowie, których nie przestraszą morskie przygody, mogą liczyć na pirackie skarby - skrzynie pełne klejnotów! Czy znajdziecie w sobie dość odwagi, by pomóc piratom, a tym samym przypieczętować swój los wygnańców?

Arrrr!

Dołączcie do pirackiej braci, siejcie postrach na szerokich wodach i weźcie udział w zabawie na naszym forum!

Arrrr!
BB_Penelopa

14.09.2020Rozporządzenie Burmistrza!

Drodzy Gracze,

Wygląda na to, że dostawa balonów z tego tygodnia ta, która ma podtrzymywać Świętowanie, nigdy nie dotarła! Wasz Burmistrz zszedł do magazynu, aby zobaczyć, co się dzieje, tylko po to, aby odkryć, że balony, mimo że wszystkie uwzględnione, nigdy nie zostały załadowane!

Aby to nigdy się nie powtórzyło, Burmistrz wydał następujący dekret:

Jeżeli trzeci ostatni cel zostanie osiągnięty, otrzymacie nagrody zarówno z tygodnia #2, jak i z tygodnia #3 - zacznijcie więc przekazywać swoje balony już teraz!

Pamiętajcie, aby nie gromadzić balonów i przekazywać je, żeby zostały zaliczone do celu; nie zostaną doliczone, jeśli zostaną w Waszych magazynach!

Udanej Rocznicy!
BB_Penelopa

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać