Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Pobierz grę

Użyj naszej zmodyfikowanej przeglądarki do gry The Settlers Online!

Zmodyfikowana przeglądarka domyślnie zawiera wszystkie odpowiednie dodatki i najlepsze ustawienia gry (potrzebny jest tylko Flash®). Obsługuje wszystkie znane elementy naszej strony, takie jak ustawienia profilu, wiadomości oraz pomoc techniczną - to alternatywa dla standardowej przeglądarki!

Po prostu pobierz i zainstaluj plik.

Jeśli masz już konto na naszej stronie, użyj swoich danych logowania. Możesz natychmiast cieszyć się grą, nie musisz zaczynać od początku.

Pobierz już teraz:

Pobierz

Więcej szczegółów znajdziesz w FAQ.

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać