Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Pomoc i wsparcie

Karty z kodami powrót do FAQ

Co mogę kupić za pomocą karty z kodem do gry "The Settlers Online"?

Kod na karcie do gry służy do odblokowywania klejnotów. Podczas gry możesz je wymienić na cenne przedmioty, które pomogą ci w rozszerzeniu granic twoich włości lub w rozwoju twojej osady.

Czy mogę kupić kartę z kodami do gry "The Settlers Online" z odkrytym kodem?

Nie. Nie kupuj karty z kodem do gry "The Settlers Online", jeśli kod został już odkryty.

Kod aktywacyjny w chwili kupna nie powinien być widoczny ani odkryty. Jeśli kod aktywacyjny został odkryty, prosimy oddać kartę osobie z obsługi w miejscu, w którym ją nabyłeś, aby mogła zostać ona zutylizowana.

Ważne jest, aby zatrzymać zarówno kartę, jak i rachunek aż do momentu, w którym kod zostanie wykorzystany.

Niechcący usunąłem lub zdrapałem kod aktywacyjny.

Jeśli niechcący zdrapałeś swój kod aktywacyjny lub jeśli jest on nieczytelny z dowolnego innego powodu, prosimy o przygotowanie karty wraz z rachunkiem i udanie się pod adres: http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

Otrzymałem wiadomość, że mój kod jest nieaktywny.

Jeśli po ponownym sprawdzeniu kodu nadal nie możesz użyć swojej karty z kodem do gry, powinieneś zwrócić ją wraz z rachunkiem w miejscu, w którym ją kupiłeś.

Po wpisaniu kodu otrzymuję komunikat o błędzie.

Jeśli po wpisaniu kodu aktywacyjnego otrzymujesz komunikat o błędzie, zwykle oznacza to, że wpisałeś nieprawidłowo przynajmniej jeden ze znaków kodu.

Jeśli twój kod nie działa, prosimy o uważne sprawdzenie i upewnienie się, czy został wpisany dokładnie w taki sposób, w jaki występuje na karcie. Prosimy uważnie przeczytać kartę z kodem do gry. Jeśli wciąż nie możesz użyć kodu ze swojej karty po ponownym upewnieniu się, że został on wprowadzony prawidłowo, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem:
http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

Prosimy przygotować numer seryjny wydrukowany na rewersie karty.

W jaki sposób mam użyć swojej karty do gry "The Settlers Online"?

Zarejestruj się pod adresem http://www.thesettlersonline.pl.
Kliknij na opcję Kupon w głównym menu i wpisz swój kod. Klejnoty otrzymasz po wejściu do gry.

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać