Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Karty z kodami

Klejnoty dla Twojego konta The Settlers Online możesz nabyć w naszym Sklepie Online oraz sieci sklepów Empik i Komputronik! Jak to działa? To proste:

Możesz kupić karty z kodami od sprzedawców wymienionych powyżej. Oprawa graficzna kart związana będzie z The Settlers Online, będą one także dostępne w kilku nominałach. Wszystko co musisz zrobić po zakupie, to wpisać podany na nich kod w oknie na stronie gry i kliknąć na przycisk z napisem "Wykorzystaj kod promocyjny". Po kilku sekundach twoje konto w The Settlers Online zostanie zasilone wybraną liczbą klejnotów.

Wszystkie kody przeznaczone dla The Settlers Online mogą zostać wprowadzone w tym oknie, przykładowo: mogą być to kody z kart przedpłaconych lub z kuponów konkursowych dołączonych do magazynów o tematyce komputerowej.

Kupony

Kod promocyjny >

Wykorzystaj kod promocyjny

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania, możesz znaleźć na nie odpowiedź w dziale Pomocy/Wsparcia - FAQ.

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać