Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Karty z kodami

Klejnoty dla Twojego konta The Settlers Online możesz nabyć w naszym Sklepie Online oraz sieci sklepów Empik i Komputronik.

Karty z kodami mogą zostać nabyte również za pomocą serwisu Muve.pl, Santander Bank Polska (dawniej BZWBK) oraz ING Bank Śląski.

Karty przedpłacone ozdabia charakterystyczna grafika z The Settlers Online, kosztują one 40 lub 80 PLN. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kod zawarty na każdej z kart w odpowiednie pole na stronie, a następnie kliknąć na "Wykorzystaj kod promocyjny". W przeciągu kilku chwil zasilimy twoje konto The Settlers Online wybraną liczbą Klejnotów.

Wszystkie kody przeznaczone dla The Settlers Online mogą zostać wprowadzone w tym oknie, przykładowo: mogą być to kody z kart przedpłaconych lub z kuponów konkursowych dołączonych do magazynów o tematyce komputerowej.

Kupony

Kod promocyjny >

Wykorzystaj kod promocyjny

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania, możesz znaleźć na nie odpowiedź w dziale Pomocy/Wsparcia - FAQ.

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać