E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Pomoc i wsparcie

Pytania techniczne powrót do FAQ

Nie mogę grać! Co robić?


W takim przypadku należy skontaktować się z Supportem. Prosimy pamiętać, że niektóre rzeczy (np. poważniejsze problemy techniczne) wymagają dodatkowych testów, więc czas odpowiedzi na Twoje zgłoszenie może się nieco wydłużyc. Im więcej informacji podasz w zgłoszeniu tym lepiej.

Wtyczka Flash nie została rozpoznana

 

Najnowsze wersje Chrome i Edge pozwalają na uruchomienie Flash tylko po wyraźnym zezwoleniu. Nasza strona internetowa nie rozpoznaje tego ustawienia i po kliknięciu "Kliknij, aby zagrać" informuje, że zainstalowana jest stara wersja Flasha i prosi  o  aktualizację.

Adobe Flash, Edge,  Google Chrome logo

Jeżeli klikniesz link instalacyjny, Edge i Chrome zapytają, czy strona będzie mogła uruchomić Flash. Potwierdź to i wszystko będzie działać poprawnie. Przygotowaliśmy FAQ na forum, które pomoże Ci przeprowadzić opisany proces.

 

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać