Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

20.07.2018 Pierwsze informacje

Drodzy Gracze,

Czas przygotować się na tegoroczne wielkie święto, ponieważ świętujemy 25 lat z The Settlers! Wydarzenie obejmie między innymi:

Stanica wywiadowców

  • Nowe budynki
    Stanica wywiadowców to nowy budynek kulturalny, który zapewnia premie ze zwiększony XP w nagrodach!
  • Nowego specjalistę
    General Medyk Polowy - jego cechą jest ulepszona wersja umiejętności Pierwszej Pomocy

Nie  tylko event z okazji rocznicy pojawi sie na serwerze testowym, ale także wyspa główna zostanie rozszerzona o dodatkowe miejsca na budowę!

Przeczytaj wszystko na naszym forum lub przejdź na nasz serwer testowy, aby zobaczyć event osobiście!

Pierwsze informacje| tsotesting.com

Miłej gry!
BB_Penelopa

20.07.2018 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

19.07.2018 Opinie na temat letniego wydarzenia

Drodzy Gracze,

Letnie wydarzenie jest aktywne od ponad trzech tygodni; czy udało Wam się zebrać wystarczającą ilość footolówek, aby kupić najbardziej pożądane przedmioty w sklepie?

Chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinię na temat tegorocznego Letniego wydarzenia! Weźcie udział w naszej ankiecie i podzielcie się swoimi przemyśleniami z resztą społeczności na naszym > forum. <

Miłej gry!
BB_Penelopa

18.07.2018 Blog Dewelopera

Drodzy Gracze,

Zmiana łupów w przygodach kooperacyjnych wraz z rozszerzeniem naszego systemu gwarantowanych łupów ma na celu tchnąc troszkę świeżego powietrza w przyszłym tygodniu do "The Settlers Online"!

Blog DeweloperaDowiedzcie się, jak  nasi programiści radzą sobie z takim wyzwaniem jak żonglowanie balansem i jak będą wyglądały łupy z przygód kooperacyjnych z naszego najnowszego Bloga Dewelopera

Miłej gry!
BB_Penelopa

16.07.2018 Zmiany w grze - 25.07.2018

Drodzy Gracze,

Omówione wcześniej zmiany interfejsu użytkownika i nagrody dostosowane do przygód kooperacyjnych zostaną udostępnione wraz z różnymi innymi ulepszeniami z kolejną wersją gry.

Wśród nich jest ograniczenie związane z zakupem Szczęśliwego Odkrywcy, które zostało zwiększone o 1 eventowym sklepie! Więcej informacji znajdziecie w naszych najnowszych Zmianach w grze!

Miłej gry!
BB_Penelopa

13.07.2018 Pamiętnik Dewelopera

Drodzy Gracze,

Kolejna aktualizacja gry będzie odgrywać główną rolę w sposobie postrzegania przygód kooperacyjnych; ich łupy zostaną ulepszone, aby zwiększyć ich atrakcyjność!

Interfejs użytkownika zostanie również dostosowany, aby był dla Was jeszcze bardziej przyjazny, a do tego dojdą aktualizacje, aby nawigacja w The Settlers Online była jeszcze bardziej wydajna. Dowiedzcie się więcej na temat tych dwóch zmian w naszym najnowszym Pamiętniku Dewelopera.

Miłej gry!
BB_Penelopa

22.06.2018 Letnie wydarzenie piłkarskie 2018

Drodzy Gracze!

Długo wyczekiwany letni dodatek okolicznościowy już zmierza na serwery gry! Ten mecz rozpoczniemy z całą masą nowości: wyjątkowym specjalistą, budynkiem, serią zadań, premiami i wieloma, wieloma innymi rzeczami! Pamiętajcie tylko o właściwej rozgrzewce przed rozpoczęciem swoich zmagań!

Na naszym forum zamieściliśmy też Pamiętnik Dewelopera, który opisuje wszystkie nowe i zmienione funkcje w tej edycji piłkarskiej zabawy.

Do zobaczenia na boisku, 
BB_Taku

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać