Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

18.08.2017 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

11.08.2017 Zapytaj mnie o cokolwiek - Odpowiedzi!

Drodzy Gracze,

Dowiedzcie się więcej o procencie zaakceptowanych transakcji handlowych, różnicy pomiędzy walką morską i lądową oraz o naszych ulubionych typach ciasta. Będziecie mieli również szansę na to, aby zobaczyć nasza biurową maskotkę podczas wznowienia sesji AMA, nie przegapcie tego!

Nadszedł czas, aby spotkać się z biurową maskotką!

Złapcie filiżankę kawy, usiądźcie wygodnie i odwiedźcie nasze forum, aby poznać odpowiedzi naszego zespołu.

Miłej zabawy!
Zespól "The Settlers Online"

10.08.2017 Wydarzenie Halloween 2017

Drodzy Gracze,

Zostało tylko kilka tygodni lata, nadszedł więc wreszcie czas na to, aby rozpocząć testowanie nadchodzącego wydarzenia Halloween! Wprowadzone zostaną dwa nowe przedmioty, które będą wyglądać doskonale. ;)

Produkcja chleba, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliście!Oczywiście mamy jeszcze wiele nowych rzeczy, do odkrycia!
Więcej o wydarzeniu w Pierwszych informacjach, zapraszamy na tsotesting.com!

BB_Penelopa

09.08.2017 Dzień kochających książki!

Drodzy Gracze,

Wszyscy kochają książki, a nasi gracze znają wartość czytania! Sprawdźcie wiadomości w grze, a znajdziecie niespodzianki z okazji Dnia Kochających Książki.

Czy wiecie, co czytają Wasi Osadnicy?

 

Świętujcie z nami ten dzień w specjalnym bibliotecznym > kąciku < i powiedzcie nam, co Wasi Osadnicy czytają w wolnym czasie!

Miłego czytania!
BB_Penelopa

07.08.2017 Zmiany w grze - 15.08.2017

Drodzy Gracze,

Zaplanowaliśmy wiele ulepszeń w najnowszej wersji gry; Dostosowanie interfejsu użytkownika i tłumaczenia zostały opublikowane w naszym nowym dzienniku zmian.

Nowa wersja gry zostanie udostępniona 15.08.2017. Informacje znajdziecie tutaj

Miłej gry!
BB_Penelopa

04.08.2017 Wyślij pocztówkę - Został miesiąc

Drodzy Gracze,

Został mniej niż miesiąc do zakończenia naszego wydarzenia! Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność i podziękować graczom, którzy przysłali do nas wspaniale pocztówki, a także przypomnieć, że zostało jeszcze trochę czasu na udział w wydarzeniu!

Czy możesz znaleźć swoją?

Nie przegap szansy na to, aby wysłać pocztówkę i wygrać 500 klejnotów! Po więcej informacji zapraszamy na nasze forum!

Bezpiecznych podróży,
BB_Penelopa

28.07.2017 Flash popup i ostrzeżenia

Drodzy Gracze,

Najnowsze wersje Chrome i Edge pozwalają na uruchomienie Flash tylko po wyraźnym zezwoleniu. Nasza strona internetowa nie rozpoznaje tego ustawienia i po kliknięciu "Kliknij, aby zagrać" informuje, że zainstalowana jest stara wersja Flasha i prosi  o  aktualizację.

Adobe Flash, Edge,  Google Chrome logoJeżeli klikniesz link instalacyjny, Edge i Chrome zapytają, czy strona będzie mogła uruchomić Flash. Potwierdź to i wszystko będzie działać poprawnie. Przygotowaliśmy FAQ na forum, które pomoże Ci przeprowadzić opisany proces.

Chcielibyśmy podziękować naszej społeczności za dostarczenie cennych informacji do tego tematu! Pomogło to nam w połączeniu kilku scenariuszy razem.

Miłej gry!
BB_Penelopa

25.07.2017 Zmiana URL: HTTP > HTTPS

Drodzy Gracze,

Od wczoraj nasze witryny są przekierowywane z http do https. W przypadku gdy nasze witryny lub forum w dalszym ciągu odwołują się do http, wyświetlone zostanie ostrzeżenie. Ostrzeżenie można zignorować.

Ze względu na tę zmianę, może się zdarzyć, że nie będzie można zagrać; dlatego upewnijcie się, że Wasz Flash Player na stronie jest aktywny / włączony.

Więcej informacji na temat powyższych zmian znajdziecie na > forum <.

Miłej gry,
Zespół Settlers Online Team

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać