Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

24.05.2018 Dzień na odwrót - najlepsze pomysły

Drodzy Gracze,

Na początku tego roku poprosiliśmy Was o przekazanie nam swojego najlepszego przewodnika TSO o odwróconym sensie - wszystko w okazji "Dnia na odwrót". Z okazji czwartkowego dnia powrotu do przeszłości chcielibyśmy podzielić się z Wami najzabawniejszymi i najbardziej pomysłowymi pracami, które otrzymaliśmy od Graczy z całego świata!

Społeczność przemówiła...

Począwszy od gry w TSO w rękawicach bokserskich po najbardziej nieefektywne wykorzystanie czasu Premium; są to najlepsze z najgorszych i niczego byśmy nie zmienili! Sprawdźcie pełną listę na naszym forum!

Miłej gry,
BB_Penelopa

21.05.2018 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

16.05.2018 Letnie Wydarzenie 2018

Drodzy Gracze,

Nadszedł oficjalny czas rozpoczęcia gry dla społeczności The Settlers Online, ponieważ wydarzenie piłkarskie trafiło na serwer testowy dla tych, którzy chcą zasznurować swoje korki!

Więcej o nadchodzącym wydarzeniu znajdziecie na naszym forum, gdzie możecie również spróbować ułożyć zdjęcie nowego specjalisty, który pojawi się wraz z Wydarzeniem. Oczywiście możecie też po prostu udać się na serwer testowy, aby zobaczyć wszystko na własne oczy!

> Pierwsze informacje | tsotesting.com <

Miłego testowania,
BB_Penelopa

15.05.2018 Zmiany w grze - 23.05.2018

Drodzy Gracze,

Nowa wersja gry jest wyposażona w wiele nowych funkcji i ulepszeń takich jak: nowa mechanika gry, dekoracje u kupca, wizualizacje i zmiany związane z Pathfinderem, Elitarnymi Koszarami i wiele innych!

Nowa wersja gry jest zaplanowana na 23 maja - wyprzedź tłum, przeglądając "Zmiany w grze" już dziś na naszym forum!

Miłej gry,
BB_Penelopa

14.05.2018 Piraci wrócili!

Drodzy Gracze,

Po raz kolejny Piraci przejęli serwer testowy i to od Ciebie zależy, czy pokonasz ich w przygodach, które zawierają łobuzów! W ten sposób zdobędziesz 100% więcej zasobów i uzupełnień w nagrodach!

Arrrr!

Ale to nie wszystko; Wysłuchaliśmy uważnie Waszych uwag i wdrożyliśmy pożądany mnożnik XP! Wejdźcie teraz na: tsotesting.com!

Arrrr!
BB_Penelopa

09.05.2018 Kampania Górski Klan - Testy

Drodzy Gracze,

Duża funkcja jest już na najlepszej drodze, aby trafić do gry, ale aby to się stało, potrzebujemy Waszej pomocy w przetestowaniu jej na serwerze testowym! Wszystkie pięć wypraw Górski Klan czeka na testerów na publicznym serwerze testowym!

Sprawdźcie pocztę w grze, by zdobyć materiały, które pomogą Ci przygotować się do podróży!

Sprawdźcie pocztę w grze.

Zastanawiacie się, co stało się z Letnim wydarzeniem? Nie martwcie się - nie zapomnieliśmy o nim. Letnie wydarzenie będzie dostępne do przetestowania w drugiej połowie maja!

Miłego testowania!
BB_Penelopa

04.05.2018 Światowy Dzień Grafika

Drodzy Gracze,

Zobaczcie jaką piękną pracę wykonał Gracz BubbaClaudius z USA. Dziękujemy za przysłane do tej pory prace i przypominamy, że macie jeszcze szansę na to, aby wysłać do nas swoje pracę z okazji Światowego Dnia Grafika! Do dzieła Osadnicy!

Więcej o konkursie, zasadach i nagrodach znajdziecie na naszym forum!

Miłej gry,
BB_Penelopa

01.05.2018 Majówka z The Settlers Online

Drodzy Gracze,

Gdy po krótkiej nieobecności powracacie do swojej osady, widzicie, że Wasi Osadnicy rozpoczęli już przygotowania do pierwszych dni maja. Udało im się zgromadzić sporo zapasów i są gotowi do świętowania razem z Wami.

Majówka - prezenty
Sprawdźcie wiadomości w grze!

Udanej majówki!
Zespół The Settlers Online

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać