Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

21.07.2021 Błędy dotyczące Unity

Drodzy Gracze,

Od czasu premiery wersji Unity otrzymaliśmy wiele komentarzy na temat problemów, które pojawiły się po wprowadzeniu gry na żywo. Zapewniamy Was, że pracujemy pilnie, testujemy, rozwiązujemy problemy i szukamy rozwiązań.

Bardzo ważne i pomocne są dla nas raporty od Was: Otrzymaliśmy wiele komentarzy, które pomagają nam w rozwiązywaniu wyżej wymienionych problemów, i chętnie przyjmiemy kolejne raporty z dodatkowymi danymi, np. zrzuty ekranu, komunikaty o błędach, kroki odtwarzania itp.

Przepraszamy, za negatywne doświadczenia związane z debiutem Unity. Zapewniamy, że nadal ciężko pracujemy nad poprawą i rozwiązywaniem problemów, rozwiązania dostarczymy podczas następnej aktualizacji w sierpniu.

Wasz Zespół "The Settlers Online".

20.07.2021 Unity już działa!

Drodzy Gracze,

Aktualizacja zakończyła się o godzinie 12:00

Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery. Klient nie jest już potrzebny do gry! Gra uruchamia się ponownie bezpośrednio w przeglądarce.

Uwaga: Możliwe, że na niektórych światach nadal występują problemy z czatem. Już pracujemy nad rozwiązaniem, ale może to zająć trochę czasu.


Jeśli macie jakiekolwiek problemy, skontaktujcie się z nami na forum lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wasz Zespół "The Settlers Online"

14.06.2021 Zmiany w grze - 15.06.2021

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Letnie 2021. Wydarzenie rozpocznie się 21 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

14.06.2021 Kontakt z Supportem

Drodzy Gracze,

Zidentyfikowaliśmy usterkę w naszym systemie Pomocy Technicznej (Support), oznacza to, iż Wasze zgłoszenia do nas nie dotrą.

Zapewniamy, że aktywnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności usługi.

W międzyczasie, jeśli macie jakiekolwiek problemy, wątpliwości lub pytania wypróbujcie inne metody kontaktu z nami, takie jak fora, media społecznościowe, a nawet za pośrednictwem prywatnej wiadomości w grze!

Miłej gry!
BB_Penelopa

22.04.2021 Pierwsze Informacje: Unity

Drodzy Gracze,

Wiemy, że wielu z was z niecierpliwością czeka na wieści dotyczące nadchodzącej wersji TSO Unity, dlatego chcielibyśmy podzielić się informacjami dotyczącymi tego, w jaki sposób rozwinie się „The Settlers Online”.

Zerknijcie na nasze "Pierwsze Informacje", aby zobaczyć niektóre z ulepszeń, które wprowadzimy do The Settlers Online, przygotowując naszą ukochaną grę na przyszłość!

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

16.03.2021 Ubisoft: Obowiązkowe logowanie

Drodzy Gracze,

jutro, 17 marca, wszystkie stare konta ze starszych witryn internetowych zostaną automatycznie poproszone o migrację do Ubisoft Connect, aby zapewnić możliwość kontynuowania gry w przyszłości.

Możecie już teraz, w dowolnym momencie przełączyć swoje konto na Ubisoft Connect, szczegółowa instrukcja jak to zrobić znajduje się: TUTAJ

Miłej gry,
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać