Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

19.10.2018 Halloween 2018

Drodzy Gracze,

Ponieważ tegoroczne wydarzenie Halloween jest tuż się za rogiem, nadszedł czas, aby przyjrzeć się najnowszemu Pamiętnikowi Dewelopera i dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach:

  • Nowa Kampania zadań: Czy widzieliście Sterroryzowane miasto?!
  • Nowy Generał : Zrekrutuj Szalonego naukowca i zrób kilka eksplozji!
  • Nowe Budynki: Eksperymentuj w laboratorium, aby opanować sztukę przemiany.
  • Nowe Sezonowe Przygody: Teraz nagradzane podwójną ilością XP!

Poznajcie wszystkie tajniki tegorocznego Halloweenowego wydarzenia w naszym Pamiętniku Dewelopera!

Miłej gry!
BB_Penelopa

08.10.2018 Zmiany w grze - 16.10.2018

Drodzy Gracze,

Nowa wersja gry przyniesie ze sobą kilka ulepszeń do okna pocztowego, a także techniczne wdrożenie tegorocznego Halloweenowego wydarzenia!

Więcej informacji na temat nadchodzącej wersji, która wejdzie do gry 16.10.2018r. znajdziecie w naszych Zmianach w grze.

Miłej gry!
BB_Penelopa

05.10.2018 Znalezione nie kradzione!

Drodzy Gracze,

Impreza trwa, idziesz poprzez tłum, gdy nagle zauważysz monetę na ziemi, która wypadła z czyjejś kieszeni. Planując ją zwrócić, rozglądasz się za jej właścicielem, ale on zniknął - Okazuje się, że to Twój szczęśliwy dzień!

Sprawdźcie wiadomości w grze!

Miłego piątku!
BB_Penelopa

05.10.2018 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

27.09.2018 Pierwsze informacje

Drodzy Gracze,

Właśnie wprowadziliśmy nowości na nasz na serwer testowy: cotygodniowe wyzwania! Wykonajcie je i zdobądzcie żetony, aby ulepszyć unikalne budynki!

Dowiedzcie się, jak działają cotygodniowe wyzwania z naszego forum lub przetestujcie je bezpośrednio na naszym serwerze testowym!
Pierwsze informacje| tsotesting.com

Miłego testowania!
BB_Penelopa

21.09.2018 Pierwsze informacje: Dwa nowe budynki

Drodzy Gracze,

Koszary są sercem każdej siły militarnej - dają Wam cenne wojska, które chronią Waszą domową wyspę i wkraczają do obozu wroga. Dzisiaj dodajemy nowy sposób, aby wzmocnić Waszą armię, zwiększając szybkość i wydajność.

Przedstawiamy Poligon i Elitarny Poligon, dwa nowe budynki czekające na przetestowanie na naszym serwerze testowym! Szczegóły znajdziecie w naszym najnowszych Pierwszych informacjach!

Miłej gry,
BB_Penelopa

05.09.2018 Aktualizacja Chrome: Flash Player

Drodzy Gracze!

W najnowszej wersji Chrome (69) domyślnie dezaktywowana została wtyczka Flash na wszystkich stronach za każdym razem, kiedy zamkniecie i otworzycie przeglądarkę.

Adobe Flash, Google Chrome logo

Kiedy klikniecie na "Graj", nasza strona poprosi Was o instalację Flash. Prosimy wówczas kliknąć na odnośnik "Instalacja wtyczki Flash". Wtedy Chrome powinien już aktywować tę wtyczkę. Kliknijcie "tak" i cieszcie się z gry w The Settlers Online!

Miłej zabawy!

BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać