Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

18.06.2021 Wydarzenie Letnie 2021

Drodzy Gracze,

Czy słyszycie jak Wasi Osadnicy kibicują swoim drużynom? To znak, że tegoroczne letnie wydarzenie rozpocznie się już wkrótce! Nadszedł czas na to, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, a są nimi między innymi:

  • Nowy Łańcuch Zadań: "Gatunki Inwazyjne"
  • Nowe Budynki: Łabędzia łódka i Magazyn z pełnym dachem
  • Nowy Specjalista: Dobrotliwa odkrywczyni
  • Nowy Hołd: Hołd dla kopalni miedzi

Przygotujcie się na wydarzenie i przeczytajcie wszystko na jego temat w naszym Pamiętniku Dewelopera!

Udanego lata!
BB_Penelopa

14.06.2021 Zmiany w grze - 15.06.2021

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Letnie 2021. Wydarzenie rozpocznie się 21 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

14.06.2021 Kontakt z Supportem

Drodzy Gracze,

Zidentyfikowaliśmy usterkę w naszym systemie Pomocy Technicznej (Support), oznacza to, iż Wasze zgłoszenia do nas nie dotrą.

Zapewniamy, że aktywnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności usługi.

W międzyczasie, jeśli macie jakiekolwiek problemy, wątpliwości lub pytania wypróbujcie inne metody kontaktu z nami, takie jak fora, media społecznościowe, a nawet za pośrednictwem prywatnej wiadomości w grze!

Miłej gry!
BB_Penelopa

26.05.2021 Unity & Wydarzenie Letnie

Drodzy Gracze,

z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy dodatkową fazę testów na naszym serwerze testowym Unity! Dzisiaj dodaliśmy opcję, która pozwoli Wam na przetestowanie zawartości przeznaczonej dla wysokich poziomów. Aby było to dla Was możliwe, udostępnimy wam klejnoty oraz punkty doświadczenia. 

W międzyczasie przygotowujemy się do tegorocznego Letniego Wydarzenia! We wtorek, 1 czerwca, będziecie mogli sprawdzić, co nowego czeka na Was w corocznym wydarzeniu piłkarskim; włączając w to "Łabędzią łódź", którą przedstawiliśmy kilka dni temu!

Miłego testowania!
Wasz Zespół "The Settlers Online" 

21.05.2021 Postęp w wersji Unity

Drodzy Gracze, 

Bardzo dziękujemy za pomoc w testowaniu wersji Unity „The Settlers Online”. Otrzymaliśmy niesamowitą ilość niezwykle pomocnych opinii i ciężko pracujemy nad dalszym ulepszaniem wydajności gry. Wiele zgłoszonych przez Was problemów zostało już naprawionych, a teraz zbliżamy się do wydania wersji na żywo; dokładna data premiery zostanie podana w najbliższej przyszłości!

Ponadto chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby pokazać Wam jedną z największych atrakcji nadchodzącego letniego wydarzenia (które rozpocznie się wkrótce po wydaniu wersji Unity), jest nią Łabędzia Łódź:

Cały zespół programistów jest bardzo podekscytowany, że wkrótce pojawi się wersja Unity!

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie,
Wasz Zespół “The Settlers Online” 

27.04.2021 Unity na Serwerze testowym

Drodzy Gracze,

miesiące wytężonej pracy są już za nami, a teraz nadszedł czas, abyście sami mogli przyjrzeć się nadchodzącej wersji Unity!

Od 28 kwietnia 2021 roku, możecie odwiedzić nasz server testowy i wypróbować grę bezpośrednio w przeglądarce. Możecie również zostawić opinie i uzyskać wiele cennych informacji w naszej nowej sekcji forum. Szczegóły znajdziecie > tutaj <.

Serwer Testowy już działa! Jeśli doświadczacie jakichkolwiek problemów z uruchomieniem, należy wyczyścić pamięć podręczną i spróbować ponownie. 

Miłego testowania!
BB_Penelopa

22.04.2021 Pierwsze Informacje: Unity

Drodzy Gracze,

Wiemy, że wielu z was z niecierpliwością czeka na wieści dotyczące nadchodzącej wersji TSO Unity, dlatego chcielibyśmy podzielić się informacjami dotyczącymi tego, w jaki sposób rozwinie się „The Settlers Online”.

Zerknijcie na nasze "Pierwsze Informacje", aby zobaczyć niektóre z ulepszeń, które wprowadzimy do The Settlers Online, przygotowując naszą ukochaną grę na przyszłość!

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

16.03.2021 Ubisoft: Obowiązkowe logowanie

Drodzy Gracze,

jutro, 17 marca, wszystkie stare konta ze starszych witryn internetowych zostaną automatycznie poproszone o migrację do Ubisoft Connect, aby zapewnić możliwość kontynuowania gry w przyszłości.

Możecie już teraz, w dowolnym momencie przełączyć swoje konto na Ubisoft Connect, szczegółowa instrukcja jak to zrobić znajduje się: TUTAJ

Miłej gry,
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać