Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

04.03.2021 Wydarzenie Koniec Świata powraca!

Drodzy Gracze,

co za tragiczny obrót wydarzeń! Straszliwi kapłani z 2012 roku powracają z jeszcze większą siłą; twierdzą, że rok końca świata to rok 2021! Musimy zjednoczyć siły, aby raz na zawsze powstrzymać zagładę:

  • Start: Piątek, 5 marca, 10:00, czasu polskiego
  • Koniec: Poniedziałek, 15 marca, 10:00, czasu polskiego
  • Kto: Poziom 26+

Więcej informacji znajdziecie na naszym forum, między innymi o tym, jak działa nowy światowy system uczestnictwa graczy, a także o dostępnych nagrodach!

Powodzenia!
BB_Penelopa

01.03.2021 Zmiany w grze - 02.03.2021

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie technicznie wdrożone [TAJNE], które rozpocznie się [TAJNE]!

Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

26.02.2021 Nadciąga złowieszczy wiatr

Drodzy Gracze,

Czujecie to? Coś złowieszczego wisi w powietrzu! Starożytne Zło, niegdyś uważane za pokonane wraca, aby się zemścić. 

Przygotujcie się Osadnicy - bez względu na mroczną siłę nadciągającą na waszą wyspę, musicie być gotowi stawić temu czoła!

Miłej gry...?
BB_Penelopa

23.02.2021 Aktualizacja nowego klienta

Drodzy Gracze,

kończąc dzisiejszą konserwację, zaktualizowaliśmy klienta do pobrania zarówno dla wersji 64-bitowej, jak i 32-bitowej.

Jeśli po dzisiejszej konserwacji wystąpią problemy z uruchomieniem gry, przejdź do naszej strony pobierania, aby zainstalować najnowszą wersję. Jeżeli nie występują u Ciebie problemy, nie ma potrzeby pobrania zaktualizowanego Klienta.

Miłej gry!
BB_Penelopa

26.01.2021 Ogłoszenie: MacOS i systemy 32-bitowe

Drodzy Gracze,

Wiemy, że niektórzy z was przywykli do grania w systemie macOS lub 32-bitowym systemie Windows i dlatego nie mogą obecnie korzystać z gry. Bardzo nam przykro, ale nie będziemy mogli wdrożyć specjalnej wersji klienta dla systemu macOS.

Wersja gry dla użytkowników systemu macOS - będzie dostępna zgodnie z planem w późniejszym czasie. Nadal pracujemy nad odpowiednią obsługą 32-bitowego systemu Windows i poinformujemy Was o postępach tak szybko, jak to możliwe. Przeczytajcie całe oświadczenie na >forum<.

Z poważaniem,
Wasz Zespół The Settlers Online

18.12.2020 Tymczasowy Klient gotowy do pobrania!

Drodzy Gracze,

dzięki dzisiejszej aktualizacji możecie grać w The Settlers Online za pomocą naszego nowego tymczasowego klienta do pobrania opartego na technologii Flash!

Klienta możecie pobrać na naszej stronie głównej w sekcji „Pobierz grę”. Instrukcję z przedstawioną krok po kroku konfiguracją znajdziecie w specjalnie przygotowanym przewodniku na naszym forum.

Jeżeli występują u Was jakiekolwiek problemy z uruchomieniem nowego Klienta, zerknijcie na nasze forum!

Miłej gry!
BB_Penelopa

23.11.2020 Przyszłość TSO & Unity FAQ

Drodzy Gracze,

Wiemy, że czekacie na informacje dotyczące przyszłości The Settlers Online! Dlatego przygotowaliśmy post informacyjny, który pomoże odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania:

Stworzyliśmy harmonogram naszych przyszłych planów: w tym kluczowe kamienie milowe dotyczące przejścia na Unity, a także kluczowe wydarzenia na kilka następnych miesięcy. Udajcie się na nasze> forum <, na którym odpowiedzieliśmy również na Wasze najczęściej zadawane pytania dotyczące Unity!

Miłej gry!
BB_Penelopa

20.11.2020 Szkoła gotowania 2020!

Drodzy Gracze,

w dzisiejszej odsłonie "Szkoły gotowania" chcieliśmy podzielić się z Wami specjalnym przepisem, dzięki któremu zamiast premii będziecie mogli odtworzyć całą przygodę! Soyatemp & JohnyKay stworzyli niezwykle smaczny „Mglisty Tort”. Jak Wam się podoba?

Dołączcie do nas na forum!

Dołączcie do nas i poznajcie szczegóły na temat zabawy na forum!

Miłego gotowania!
BB_Penelopa

06.06.2019 The Settlers Alliance!

Drodzy Gracze,

dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam The Settlers Alliance! Jest to inicjatywa Ubisoft Blue Byte, która oferuje wyjątkowy wgląd na ciągły rozwój kolejnego „The Settlers”! Dołączcie już teraz i uzyskajcie dostęp do najnowszych wiadomości!

Dołącz już teraz do The Settlers Alliance!


Miłej gry,
Wasz Zespół "The Settlers Online"

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać