Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

E-mail
Hasło do Uplay Hasło Nie pamiętasz hasła?
Logowanie
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

Bezpieczny transfer danych SSL

The Settlers Online

Witaj

10.09.2018 Zmiany w grze - 18.09.2018

Drodzy Gracze,

Nowa wersja gry wprowadzi wiele zmian i ulepszeń oraz zawiera wydarzenie rocznicowe, które zostanie aktywowane w poźniejszym termine wrześniowym.

Więcej informacji na temat nadchodzącej wersji, która wejdzie do gry 19.09.2018r. znajdziecie w naszych Zmianach w grze.

Miłej gry!
BB_Penelopa

10.09.2018 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

05.09.2018 Aktualizacja Chrome: Flash Player

Drodzy Gracze!

W najnowszej wersji Chrome (69) domyślnie dezaktywowana została wtyczka Flash na wszystkich stronach za każdym razem, kiedy zamkniecie i otworzycie przeglądarkę.

Adobe Flash, Google Chrome logo

Kiedy klikniecie na "Graj", nasza strona poprosi Was o instalację Flash. Prosimy wówczas kliknąć na odnośnik "Instalacja wtyczki Flash". Wtedy Chrome powinien już aktywować tę wtyczkę. Kliknijcie "tak" i cieszcie się z gry w The Settlers Online!

Miłej zabawy!

BB_Penelopa

04.09.2018 Dzień bycia spóźnionym

Drodzy Gracze,

niezależnie od tego, czy spóźniliście się kiedyś na obiad, czy do pracy z powodu The Settlers Online, dziś chcielibyśmy przeczytać Wasze wspomnienia na ten temat!

  • Co: Dzień bycia spóźnionym
  • Kiedy: 5 września
  • Gdzie: Forum

Świętujcie ten szczególny dzień z nami i dajcie znać, jeśli kiedyś spóźniliście się gdzieś w prawdziwym świecie z powodu gry i vice versa.

Jeśli natomiast jesteście bardziej typem punktualnych osadników i myślicie, że to nie miejesce dla Was, nadal możecie rzucić okiem na ten wątek i podzielić się swoimi opiniami na temat gry jako przyjaznej (lub nie) spóźnialskim.

Z wyrazami szacunku,

BB_Penelopa

31.08.2018 Konkurs: The Settlers

Witajcie!

Zespół The Settlers organizuje konkurs na zrzut ekranu, aby uczcić nadchodzącą Historyczną Edycję; możesz być jednym z 10 szczęśliwych zwycięzców, którzy zdobędą Klucz Uplay do Historycznej Edycji The Settlers 1! Oto co musisz wiedzieć:

 

  • Co należy wykonać: Zrzut ekranu
  • Nagroda:  Klucz Uplay do Historycznej Edycji The Settlers 1
  • Gdzie: Forum Ubisoft

Dowiedz się więcej na temat, zasad i wymagań na forum Ubisoftu!
BB_Penelopa

28.08.2018 Nowości na serwerze testowym

Drodzy Gracze,

Dodaliśmy na nasz serwer testowy funkcje do zaznaczania wiadomości w grze, aby zapewnić bardziej efektywny sposób sortowania w oknie poczty.

Szczegóły znajdziecie na naszym forum, zapraszamy też na nasz serwer testowy, aby zobaczyć nową funkcję na własne oczy!

Post na forum | tsotesting.com

Miłego testowania!
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać