Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

26.11.2020 Serwer Testowy

Drodzy Gracze,

Nasz serwer testowy został właśnie zaktualizowany, w taki sposób, abyście mogli skorzystać z nowego klienta do pobrania. Nowy klient będzie działał tymczasowo, aż do momentu kiedy transfer do Unity będzie zakończony!

Uwaga: to nie jest „Krok 2” z naszej wcześniej opublikowanego postu „Przyszłość The Settlers Online na osi czasu”; Krok 2 zostanie spełniony, gdy wydamy nowego klienta do pobrania dla wszystkich wersji językowych na głównych serwerach The Settlers Online.

Zachęcamy Was, abyście udali się na nasz serwer testowy i wypróbowali nowego klienta. Jeśli będziecie potrzebowali pomocy - czeka na Was specjalny przewodnik!

Miłej gry!
BB_Penelopa

23.11.2020 Specjalna zimowa oferta

Drodzy Gracze,

Poczujcie przedsmak zimowej atmosfery świątecznej dzięki naszym dodatkowym pakietom klejnotów +125%!

Bonus 125%

  • Start: 23 listopada 2020 roku
  • Konie: 28 grudnia 2020 roku
  • Bonus: +125%
  • Restrykcje: Każdy gracz może kupić tylko jeden pakiet

Wjedźcie saniami do naszego świątecznego sklepu, aby dowiedzieć się więcej!

Cieszcie się zimowym czasem!
Wasz Zespół "The Settlers Online"

23.11.2020 Przyszłość TSO & Unity FAQ

Drodzy Gracze,

Wiemy, że czekacie na informacje dotyczące przyszłości The Settlers Online! Dlatego przygotowaliśmy post informacyjny, który pomoże odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania:

Stworzyliśmy harmonogram naszych przyszłych planów: w tym kluczowe kamienie milowe dotyczące przejścia na Unity, a także kluczowe wydarzenia na kilka następnych miesięcy. Udajcie się na nasze> forum <, na którym odpowiedzieliśmy również na Wasze najczęściej zadawane pytania dotyczące Unity!

Miłej gry!
BB_Penelopa

20.11.2020 Szkoła gotowania 2020!

Drodzy Gracze,

w dzisiejszej odsłonie "Szkoły gotowania" chcieliśmy podzielić się z Wami specjalnym przepisem, dzięki któremu zamiast premii będziecie mogli odtworzyć całą przygodę! Soyatemp & JohnyKay stworzyli niezwykle smaczny „Mglisty Tort”. Jak Wam się podoba?

Dołączcie do nas na forum!

Dołączcie do nas i poznajcie szczegóły na temat zabawy na forum!

Miłego gotowania!
BB_Penelopa

09.11.2020 Zmiany w grze - 17.11.2020

Drodzy Gracze,

podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie dodany nowy łańcuch zadań związany z nową przygodą „Interesy Bonabertich” oraz całkiem nowy Hołd dostępny dzięki ukończeniu nowych osiągnięć.Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

19.10.2020 TSO przenosi się do Unity!

Drodzy Gracze,

W związku ze zbliżającym się Halloween chcemy przedstawić kolejną aktualizację dotyczącą przyszłości The Settlers Online. Czas wreszcie ujawnić technologię, którą wybraliśmy, jest nią: Unity!

Pomimo tego, że rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie już jakiś czas temu, będziemy musieli wspomóc pierwsze trzy miesiące 2021 roku za pomocą klienta flash do pobrania. Po więcej informacji udajcie się na nasze > forum <.

Czekajcie na kolejne ekscytujące aktualizacje i dajcie nam znać, co myślicie!

Udanego Halloween!
BB_Penelopa

07.09.2020 Studnia życzeń

Drodzy Gracze,

Nasz nieustraszony odkrywca znalazł tajemniczą studnię, która podobno pomaga Osadnikom w spełnianiu życzeń!

Sposób, w jaki studnia może spełnić Wasze życzenia znajdziecie na naszym forum!

Powodzenia!
BB_Penelopa

14.05.2020 Konta Ubisoft

Drodzy Gracze,

Z przyjemnością przedstawiamy nowy system uwierzytelniania dla kont Ubisoft!
Od teraz, aby zalogować się do swojego konta Ubisoft, wystarczy użyć przycisku, który wygląda tak:


Po wprowadzeniu danych konta Ubisoft w wyskakującym okienku wszystko inne powinno działać jak zwykle. Pamiętaj też, że nie musisz tworzyć nowego konta Ubisoft, możesz (i powinieneś) korzystać z istniejącego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym Supportem lub sprawdź FAQ.

Miłej gry,
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać