Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

03.09.2021 Wydarzenie Rocznicowe 2021

Drodzy Gracze,

nadszedł czas, aby rozpocząć świętowanie tegorocznego Wydarzenia Rocznicowego i zerknąć do nowego Pamiętnika Dewelopera, aby poznać nadchodzące funkcje: nowe budynki, nowych specjalistów i więcej! Wracamy do 2-tygodniowych obchodów Wydarzenia Rocznicowego!

Usiądźcie wygodnie i zatopcie się w lekturze nowego Pamiętnika Dewelopera.

Udanej rocznicy!
BB_Penelopa

25.08.2021 Zmiany w grze - 31.08.2021

Drodzy Gracze,

Podczas tej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Rocznicowe. Wydarzenie rozpocznie się 6 września!

Więcej informacji na temat zmian znajdziecie w Zmianach w grze.

Miłej gry,
BB_Penelopa

13.08.2021 Wersja Unity - Aktualizacja społeczności

Drodzy Gracze,

jak wiecie, jesteśmy świadomi obecnej sytuacji i ciężko pracujemy nad rozwiązaniem występujących obecnie problemów. Obejmuje to nie tylko problemy z grą na żywo, ale także wyzwania techniczne, które występują również „za kulisami” i są dla Was niewidoczne, ale których rozwiązanie jest dla nas bardzo ważne, aby zapewnić zrównoważoną i pomyślną przyszłość The Settlers Online.

Wielu z Was wielokrotnie prosiło nas o więcej informacji na temat tego, nad czym pracujemy i czego możecie się spodziewać po kolejnych aktualizacjach. Chcielibyśmy spełnić tę prośbę, odpowiadając na pytania, które społeczność zadała w ciągu ostatnich dni i tygodni na naszym > forum <.

Pozdrawiamy,
Wasz Zespół "The Settlers Online" 

20.07.2021 Unity już działa!

Drodzy Gracze,

Aktualizacja zakończyła się o godzinie 12:00

Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery. Klient nie jest już potrzebny do gry! Gra uruchamia się ponownie bezpośrednio w przeglądarce.

Uwaga: Możliwe, że na niektórych światach nadal występują problemy z czatem. Już pracujemy nad rozwiązaniem, ale może to zająć trochę czasu.


Jeśli macie jakiekolwiek problemy, skontaktujcie się z nami na forum lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wasz Zespół "The Settlers Online"

22.04.2021 Pierwsze Informacje: Unity

Drodzy Gracze,

Wiemy, że wielu z was z niecierpliwością czeka na wieści dotyczące nadchodzącej wersji TSO Unity, dlatego chcielibyśmy podzielić się informacjami dotyczącymi tego, w jaki sposób rozwinie się „The Settlers Online”.

Zerknijcie na nasze "Pierwsze Informacje", aby zobaczyć niektóre z ulepszeń, które wprowadzimy do The Settlers Online, przygotowując naszą ukochaną grę na przyszłość!

Pozdrawiam!
BB_Penelopa

16.03.2021 Ubisoft: Obowiązkowe logowanie

Drodzy Gracze,

jutro, 17 marca, wszystkie stare konta ze starszych witryn internetowych zostaną automatycznie poproszone o migrację do Ubisoft Connect, aby zapewnić możliwość kontynuowania gry w przyszłości.

Możecie już teraz, w dowolnym momencie przełączyć swoje konto na Ubisoft Connect, szczegółowa instrukcja jak to zrobić znajduje się: TUTAJ

Miłej gry,
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać