Zaloguj się za pomocą
E-mail E-mail
Hasło do Uplay Hasło
proszę czekać
Bezpieczny transfer danych SSL
LOGOWANIE
Logowanie nie powiodło się

Nieudana próba logowania. Proszę się upewnić, że poprawnie wprowadzono adres e-mail oraz użyto właściwych dużych i małych liter w haśle.

The Settlers Online

Witaj

18.05.2022 Ważne informacje: Usunięte blokady

Drodzy Gracze,

W obecnej wersji gry występuje problem, który wpływa na blokowanie. Umożliwia to między innymi umieszczanie budynków i generałów jeden na drugim oraz na skałach.

Prosimy o niekorzystanie z tych funkcji. Nie umieszczajcie budynków jeden w drugim i nie umieszczajcie generałów na skałach, ponieważ te działania mogą wywołać tak zwane "Zablokowane Strefy"".

Pozdrawiamy,
Wasz Zespół "The Settlers Online" 

10.05.2022 Opinia na temat Wydarzenia

Drodzy Gracze,

Tegoroczne Wydarzenie Wielkanocne dobiegło do końca. Czy udało Wam się zebrać wystarczająco dużo Pisanek w Paski, aby zdobyć u Kupca w grze przedmioty, na których najbardziej Wam zależało?

Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat tegorocznego Wydarzenia Wielkanocnego! Podzielcie się swoimi przemyśleniami z nami i resztą społeczności na forum.

Miłej gry,
BB_Penelopa

25.11.2021 Aktualizacja od Zespołu

Witajcie drodzy Fani "The Settlers Online",

Od czasu ogłoszenia i przeniesienia silnika gry z Flash do Unity otrzymaliśmy ogromną ilość komentarzy, opinii i zgłoszeń.

Chcemy Was zapewnić, że nasz zespół jest zaangażowany w naprawę problemów, które zgłaszaliście na różnych platformach, w tym między innymi:

  • Prestiżowa premia dla Znajomego znika zbyt szybko
  • Niedziałające certyfikaty członków gildii
  • Nieprzyznane patenty budowlane
  • Problemy z zablokowanymi strefami
  • Problemy z wydajnością i lagami

Nasze relacje ze społecznością są dla nas bardzo ważne, dlatego upewnijcie się, że będziecie mieli oko na swoją skrzynkę pocztową w grze w ciągu najbliższych dni.

Oprócz naprawy problemów i zapewniania stabilnej gry, chcemy kontynuować regularne organizowanie wydarzeń dla Was. Następnym planowanym wydarzeniem jest "Wydarzenie Bożonarodzeniowe", w którym znajdziecie nowe zadania, budynki i specjalne niespodzianki.

Na koniec chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za wsparcie i pasję, z jaką ulepszacie naszą grę. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące miesiące, w których skupimy się zarówno na oferowaniu nowej zawartości w grze, jak i na upewnieniu się, że będziecie mogli się nią cieszyć. Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami i komentarzami na naszym forum.

Pozdrawiamy!
Wasz Zespół "The Settlers Online" 

16.03.2021 Ubisoft: Obowiązkowe logowanie

Drodzy Gracze,

jutro, 17 marca, wszystkie stare konta ze starszych witryn internetowych zostaną automatycznie poproszone o migrację do Ubisoft Connect, aby zapewnić możliwość kontynuowania gry w przyszłości.

Możecie już teraz, w dowolnym momencie przełączyć swoje konto na Ubisoft Connect, szczegółowa instrukcja jak to zrobić znajduje się: TUTAJ

Miłej gry,
BB_Penelopa

Do archiwum wiadomości

Attention: Wrong country?

Uwaga: niewłaściwy kraj?

Select message language Wybierz język powiadomień

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Witaj, gra The Settlers Online jest dostępna również w Twojej wersji językowej. Jeśli chcesz z niej skorzystać, proszę kliknąć tutaj. Jeśli chcesz nadal grać w tym miejscu, proszę zignorować tę wiadomość.

proszę czekać